Inspiracje dla biur

Propozycje dla firm / Dlaczego biuro powinno być ładne?

Odmień wnętrze swojego biura. Pracujemy 8 godzin dziennie i nie jest nam obojętne, w jakich warunkach wykonujemy swoją pracę. Wnętrze musi być doświetlone i estetyczne. Aż 42% ludzi pytanych w badaniu przeprowadzonym dla firmy Polnord, potwierdza, że przy wyborze pracy sugeruje się m.in. wyglądem biura. Dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na to, ile pracujemy, ale i jak pracujemy. 

Folia na okna proponuje pomoc i dradztwo przy zmianach wyglądu biura. Przyjeźdzamy na miejsce, fotografujemy, robimy wizualizaję, produkujemy i montujemy nasze produkty. Szybko i sprawnie.

 

 Zainspiruj się, podpatruj światowe trendy!

Biura na całym świecie to nasz konik. Uwielbiamy dobrze zagospodarowane powierzchnie. Innowacyjne rozwiązania, nowoczesne wnętrzarstwo, rozwiązania tzw. dobrze i niedrogo. Naklejki na ścianę czy folie na okna to właśnie takie rozwiązania, za pomocą których można niewielkim kosztem odmienić biuro, stworzyć wyjątkowe miejsce pracy. Uwielbiamy zmieniać powierzchnie biurowe, słuchać szefów i pracownikow, wymyślać rozwiązania, patrzeć na efekty. Zaproś nas, spróbujemy wymyślić coś razem i stworzyć nową jakość! 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Folia na okna
DEKORNIK.pl
ul. Ogrodowa 31/35 (parter, wyjście z ulicy, środkowy lokal)
00-893 Warszawa
tel. 22 412 50 95

e-mail: zapytaj@folienaokna.pl 

google-site-verification: google5d0d76af801a078b.html