Zamówienia Indywidualne

Indywidualny wymiar lub indywidualny wzór.

INDYWIDUALNY WYMIAR:

Nasze klasyczne wymiary 50x50cm, 70x70cm i 100x100cm można przyciąć do rozmiaru Państwa okien. Jeśli mamy okno 70x100cm, można zamówić wymiar 100x100 i nożykiem przyciąć 30cm. 

Jeśli jednak różnica jest większa lub boisz się, że utniesz kawałek wzoru na folii, można zamówić wymiar indywidualny. W tym celu należy dokładnie wymierzyć okno. wymiar zawsze podajemy w kolejności SZEROKOŚĆ x WYSOKOŚĆ. Takie zapytania można składać do nas przez stronę danego produktu w rubryce CHCESZ ZAMÓWIĆ INNY ROZMIAR? Można także napisać do nas bezpośrednio: zapytaj@folianaokna.pl lub przez telefon 728 122 888. Wystarczy wtedy podać wymiar i zostawić adres e-mailowy. Przytniemy folię, zrobimy wizualizację, wyślemy do akceptacji. Złożyć zamówienie można wtedy także przez e-maila. 

Uwaga - indywidualne rozmiary realizujemy do 12 dni roboczych (choć najczęściej jest to troszkę szybciej).


INDYWIDUALNY WZÓR:

Jeśli nie znalazłeś wzoru dla siebie, zgłoś się do nas! Napisz ( zapytaj@folianaokna.pl) lub zadzwoń (tel. 728 122 888) i opisz, czego szukasz. Spróbujemy znaleźć wzór specjalnie dla Ciebie. Usługa jest bezpłatna. 

PROJEKTY DO DOMOW I BIUR:
Zajmujemy się projektowaniem i doradztwem w zakresie dekoracji do biur i dla osób indywidualnych.

Masz nowe mieszkanie, dom? Wyślij nam zdjęcia lub projekty architektoniczne, doradzimy, co będzie dobrze wyglądało w Twoim przyszłym wnętrzu. Zrobimy wizualizację, wpasujemy w rzuty wnętrz, wyślemy nasze pomysły. 

Masz biuro, które potrzebuje dekoracji lub wysłonięcia niektórych pomieszczeń. Chętnie przyjedziemy na miejsce, zobaczymy, poradzimy. Zrobimy zdjęcia i zaproponujemy rozwiązania na wizualizacjach.

Zadzwoń do nas lub napisz:

zapytaj@folianaokna.pl

728 122 888

google-site-verification: google5d0d76af801a078b.html